Dopravní omezení:
Výstaviště - Nádraží Holešovice: dočasné přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Ostatní

Dotčené linky
6, 12, 14, 17, 93, 94

Popis události

Z důvodu rekonstrukce tramvajové trati dochází od pátku 27. října 2023 (přibližně od 0.00 hodin) do úterý 5. prosince 2023 (přibližně do 24.00 hodin) k dočasnému přerušení provozu tramvají v úseku Výstaviště – Nádraží Holešovice.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka 6 je v úseku Strossmayerovo náměstí – Dělnická odkloněna přes zastávky Vltavská a Holešovická tržnice.
  • Linka 12 je ve směru z centra ze zastávky Nádraží Holešovice odkloněna přes zastávky Trojská a Ke Stírce do zastávky Kobylisy (nástupní zastávka Březiněveská).
  • Linka 14 je ve směru z centra ze zastávky Dělnická odkloněna přes zastávky Nádraží Holešovice, Trojská, Ke Stírce a Kobylisy do obratiště Vozovna Kobylisy.
  • Linka 17 je ve směru od Libuše zkrácena do obratiště Výstaviště.
  • Linka 93 je v úseku Strossmayerovo náměstí – Nádraží Holešovice odkloněna přes zastávky Vltavská, Holešovická tržnice a Dělnická.
  • Linka 94 je v úseku Strossmayerovo náměstí – Dělnická odkloněna přes zastávky Vltavská a Holešovická tržnice.

Náhradní doprava

Náhradní autobusová doprava není zavedena.

 

Připravovaná informační opatření:
K akci pro vás připravujeme následující informační opatření: Informační letáky do vozů a zastávek povrchové dopravy i vitrín ve stanicích metra, nasazení informátorů v reflexních vestách, hlášení ve stanicích metra, hlášení ve vozech povrchové dopravy, informační tabule na vybraných místech dotčených výlukou, úprava informačního systému ve stanicích metra, informace v deníku Metro.

Podrobnější informace se bude možné dozvědět také na webu, sociálních sítích DP, v informačních střediscích DP nebo na telefonické infolince DP.
 

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup