Dopravní omezení:
Vltavská - Dělnická: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
1, 6, 12, 14, 25

Popis události

Z důvodu prací na rekonstrukci Negreligho viaduktu dochází od soboty 23. května 2020 (od 1.00 hodin) do pondělí 25. května 2020 (přibližně do 0.30 hodin) k dočasnému přerušení provozu tramvají v úseku Vltavská – Dělnická.

Změny tras tramvajových linek

  • Linky číslo 1 a 25 jsou v úseku Strossmayerovo náměstí – Maniny odkloněny přes zastávky Výstaviště Holešovice, Nádraží Holešovice a Ortenovo náměstí.
  • Linka číslo 6 je (vždy přibližně v době od 6.00 hodin do 22.00 hodin) ve směru z centra ze zastávky Palmovka prodloužena přes zastávky Balabenka a Nádraží Vysočany do obratiště Vysočanská.
  • Linka číslo 12 je ve směru z centra ze zastávky Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávku Veletržní palác do obratiště Výstaviště Holešovice.
  • Linka číslo 14 je ve směru z centra ze zastávky Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu) odkloněna přes zastávky Strossmayerovo náměstí, Letenské náměstí a Sparta do obratiště Špejchar.

Změny v zastávkách tramvají

Zřizuje se v obou směrech zastávka Vltavská na předmostí Hlávkova mostu.

Náhradní doprava

V trase Maniny – Vltavská – Strossmayerovo náměstí je v denním provozu zavedena náhradní autobusová doprava X25.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.