Dopravní omezení:
Anděl - Sídliště Řepy: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Ostatní, Náhradní doprava

Dotčené linky
9, 10, 15, 16 X9

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází ve středu 8. května 2024 od 7.30 hodin do 12.30 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Anděl – Sídliště Řepy.

Na toto opatření navazuje ve středu 8. května 2024 přerušení provozu tramvají v úsecích:

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 9 je ve směru z centra ze zastávky Anděl (v Nádražní ulici) odkloněna přes zastávku Na Knížecí do obratiště Smíchovské nádraží.
  • Linka číslo 10 je ve směru z centra ze zastávky Anděl (v Plzeňské ulici) odkloněna přes zastávky Křížová a Laurová do obratiště Radlická.
  • Linka číslo 15 je ve směru z centra odkloněna ze zastávky Anděl (v Nádražní ulici) přes zastávky Na Knížecí a Smíchovské nádraží do zastávky Hlubočepy (nástupní zastávka Zlíchov).
  • Linka číslo 16 je ve směru z centra zkrácena do zastávky Anděl v Nádražní ulici (nástupní zastávka v Plzeňské ulici).

Náhradní doprava

V trase Na Knížecí – Anděl – Sídliště Řepy je zavedena náhradní autobusová doprava X9.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup