Dopravní omezení:
Balabenka - Nádraží Vysočany - Starý Hloubětín: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Budoucí
Poslední aktualizace:

Typ události: Ostatní, Odklon, Náhradní doprava

Dotčené linky
7, 31, 94

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v noci ze čtvrtka 18. dubna 2024 (23.45 hodin) na pátek 19. dubna 2024 (4.45 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Balabenka – Nádraží Vysočany – Starý Hloubětín.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 7 je v úseku Balabenka – Starý Hloubětín odkloněna přes zastávky Arena Libeň jih, Nádraží Libeň a U Elektry.
  • Linka číslo 31 je ve směru z centra ze zastávky Balabenka odkloněna přes zastávku Arena Libeň jih do zastávky Nádraží Libeň.
  • Linka číslo 94 je ve směru z centra zkrácena do zastávky Palmovka (výstupní zastávka v Sokolovské ulici, nástupní v ulici Na Žertvách).

Náhradní doprava

  • V denním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X7 v trase Palmovka – Divadlo Gong – Nádraží Vysočany – Špitálská – Kolbenova – Hloubětín – Lehovec.
  • V nočním provozu je po dobu výluky linka náhradní autobusové dopravy číslo X94 prodloužena ve směru z centra ze zastávky Palmovka v trase Divadlo Gong – Nádraží Vysočany – Špitálská – Kolbenova – Hloubětín – Lehovec.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup