Dopravní omezení:
Radošovická - Nádraží Hostivař: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Přerušení provozu tramvají

Dotčené linky
22, 26, 97, 99 X97, X99

Popis události

Z důvodu prací na nadjezdu Jižní spojky přes Švehlovu ulici dochází v noci ze středy 28. února 2024 (od 20.30 hodin) na čtvrtek 28. února 2024 k obousměrnému přerušení provoz tramvají v úseku Radošovická – Nádraží Hostivař.

Ke stejnému dopravnímu omezení v úseku Radošovická – Nádraží Hostivař dochází v noci ze čtvrtka 29. února 2024 (od 20.30 hodin) na pátek 1. března 2024 (do 4.30 hodin)

Změny tras tramvajových linek

  • Linky číslo 22, 97 a 99 jsou ve směru z centra ukončeny v zastávce Staré Strašnice (nástupní zastávka Radošovická).
  • Linka 26 je ve směru z centra ze zastávky Strašnická odkloněna přes zastávku Průběžná do obratiště Kubánské náměstí.

Náhradní doprava

  • Po dobu výluky je zavedena náhradní autobusová doprava X97 v trase Strašnická – Na Hroudě – Staré Strašnice – Radošovická – Zahradní Město – Nádraží Hostivař.
  • V nočním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava X99 v trase Strašnická – Na Hroudě – Staré Strašnice – Radošovická – Zahradní Město.
Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup