Dopravní omezení:
Chotkovy sady - Malostranská: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Přerušení provozu tramvají

Dotčené linky
2, 12, 18, 20, 22, 23, 42

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v neděli 4. února 2024 od 7.00 hodin do 18.00 hodin ke krátkodobému přerušení provozu tramvají v úseku Chotkovy sady – Malostranská.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 2 je rozdělena na dvě části:
    • ve směru od Sídliště Petřiny je ze zastávky Hradčanská odkloněna do obratiště Špejchar
    • ve směru od Nádraží Braník je ze zastávky Staroměstská odkloněna přes zastávku Právnická fakulta do zastávky Malostranská a dále pokračuje zpět směr Nádraží Braník
  • Linka číslo 12 je v úseku Strossmayerovo náměstí – Malostranská odkloněna přes zastávku Čechův most.
  • Linky číslo 18 a 20 jsou v úseku Hradčanská – Malostranská odkloněny přes zastávky Sparta, Letenské náměstí, Strossmayerovo náměstí a Čechův most.
  • Linky číslo 22 a 23 jsou v úseku Královský letohrádek – Malostranská odkloněny přes zastávky Hradčanská, Sparta, Letenské náměstí, Strossmayerovo náměstí a Čechův most.
  • Historická linka číslo 42 je vedena v trase Dlabačov – Královský letohrádek – Hradčanská – Letenské náměstí – Strossmayerovo náměstí – Dlouhá třída – Národní divadlo – Staroměstská – Právnická fakulta – Čechův most – Strossmayerovo náměstí – Letenské náměstí – Hradčanská – Královský letohrádek – Dlabačov.

Změny v zastávkách tramvají

Zřizuje se pro oba směry zastávka Hradčanská v Badeniho ulici.

Náhradní doprava

Náhradní autobusová doprava není zavedena.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

 

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup