Dopravní omezení:
ZRUŠENO | Část kolejové křižovatky Palmovka: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Ostatní, Změna trasy, Změna zastávek

Dotčené linky
3, 8, 14, 92 916

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází od soboty 9. prosince 2023 (od 18.00 hodin) do neděle 10. prosince 2023 (do 18.00 hodin) ke krátkodobému přerušení provozu tramvají v části kolejové křižovatky Palmovka (křižovatka ulic Sokolovská a Zenklova).

Toto opatření navazuje na krátkodobé přerušení provozu tramvají v úseku Ohrada – Palmovka (včetně části ulice Zenklova).

Změny tras tramvajových linek

  • Linky číslo 3, 8 a 92 jsou v oblasti Palmovky vedeny přes zastávku v Sokolovské ulici (linka číslo 3 i přes zastávku v ulici Na Žertvách).
  • Linka číslo 14 je ve směru od Spořilova ze zastávky Palmovka prodloužena přes zastávky Balabenka a Aréna Libeň jih do zastávky Nádraží Libeň.

Změny v zastávkách autobusů

  • Pro linku číslo 916:
    • ruší se výstupní zastávka Palmovka v autobusovém obratišti,
    • zřizuje se zastávka Palmovka (směr Vinořský hřbitov) v Sokolovské ulici v zastávce tramvají směr centrum.
Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup