Dopravní omezení:
Palmovka - Ke Stírce: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Náhradní doprava

Dotčené linky
1, 3, 90 X3, X95

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází od soboty 16. července 2022 (přibližně od 4.30 hodin) do neděle 17. července 2022 (přibližně do 24.00 hodin) ke krátkodobému přerušení provozu tramvají v úseku Palmovka – Ke Stírce (v obou směrech).

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 1 je ve směru od Sídliště Petřiny ze zastávky Palmovka odkloněna přes zastávky Balabenka a Arena Libeň jih do zastávky Nádraží Libeň.
  • Linka číslo 3 je v úseku Palmovka – Ke Stírce odkloněna přes zastávky Libeňský most, Maniny, Ortenovo náměstí, Nádraží Holešovice, Trojská a Hercovka. Ze zastávky Kobylisy je prodloužena přes zastávku Ládví do obratiště Sídliště Ďáblice.
  • Linka číslo 90 je zrušena.

Náhradní doprava

  • V denním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava X3 v trase Palmovka Bulovka Ke Stírce Kobylisy.
  • V nočním provozu lze jako náhradní dopravu využít autobusovou linku X95, která je prodloužena do trasy Ohrada Palmovka Bulovka Ke Stírce Kobylisy Vozovna Kobylisy.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.