Dopravní omezení:
Oblast zastávky Bílá labuť: krátkodobé přerušení provozu tramvají (obousměrně)

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
3, 8, 14 194, 207

Popis události

Výluka na trati

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 5. prosince 2020 od 8.00 hodin do 17.00 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v části ulice Na Poříčí, v oblasti zastávky Bílá labuť.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 3 je v úseku Florenc – Masarykovo nádraží odkloněna přes zastávky Těšnov, Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu), Strossmayerovo náměstí, Dlouhá třída a Náměstí Republiky.
  • Linka číslo 8 je v úseku Florenc – Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Těšnov a Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu).
  • Linka číslo 14 je v úseku Vltavská – Masarykovo nádraží odkloněna přes zastávky Strossmayerovo náměstí, Dlouhá třída a Náměstí Republiky.

Změny v zastávkách tramvají

Zřizuje se zastávka Vltavská v obou směrech na předmostí Hlávkova mostu.

Náhradní doprava není zavedena.

Změny v zastávkách autobusů

Pro linky číslo 194 a 207 je přemístěna zastávka Bílá labuť pro oba směry vždy z tramvajové zastávky k chodníku.

Na toto omezení v provozu navazuje krátkodobé přerušení provozu tramvají v úseku Vltavská – Bílá labuť, pouze v uvedeném směru, probíhající od soboty 5. prosince 2020 (od 17.00 hodin) do neděle 6. prosince 2020 (do 16.00 hodin).

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.