Dopravní omezení:
Vltavská - Bílá labuť: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
3, 8, 14, 92 194, 207, 908, 909

Popis události

Výluka na trati

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází od soboty 5. prosince 2020 (od 17.00 hodin) do neděle 6. prosince 2020 (do 16.00 hodin) k přerušení provozu tramvají v úseku Vltavská – Bílá labuť (pouze v uvedeném směru).

Omezení v provozu navazuje na obousměrné krátkodobé přerušení provozu tramvají v části ulice Na Poříčí, v oblasti zastávky Bílá labuť probíhající v sobotu 5. prosince 2020 od 8.00 hodin do 17.00 hodin.

Změny tras tramvajových linek

  • Linky číslo 3 a 92 jsou v úseku Florenc – Masarykovo nádraží odkloněny přes zastávky Těšnov, Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu), Strossmayerovo náměstí, Dlouhá třída a Náměstí Republiky.
  • Linka číslo 8 je v úseku Florenc – Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Těšnov a Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu).
  • Linka číslo 14 je v úseku Vltavská – Masarykovo nádraží odkloněna přes zastávky Strossmayerovo náměstí, Dlouhá třída a Náměstí Republiky.

Změny v zastávkách tramvají

Zřízena zůstává zastávka Vltavská na předmostí Hlávkova mostu již jen ve směru z centra.

Náhradní doprava není zavedena.

Změny v zastávkách autobusů

Pro linky číslo 194, 207, 908 a 909 je přemístěna zastávka Bílá labuť (ve směru od zastávky Florenc) z tramvajové zastávky k chodníku.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.