Dopravní omezení:
Výstaviště Holešovice - Strossmayerovo náměstí (v uvedeném směru): krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
6, 17, 27, 41

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 30. května 2020 (od 8.00 hodin do 14.00 hodin) ke krátkodobému přerušení provozu tramvají v úseku Výstaviště Holešovice – Strossmayerovo náměstí, pouze v uvedeném směru.

Změny tras tramvajových linek (v uvedeném směru)

  • Linka číslo 6 je v úseku Maniny – Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Tusarova, Pražská tržnice a Vltavská.
  • Linka číslo 17 je v úseku Nádraží Holešovice – Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Ortenovo náměstí, Dělnická, Tusarova, Pražská tržnice a Vltavská.
  • Historická linka číslo 41 je v úseku Výstaviště Holešovice – Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Nádraží Holešovice, Ortenovo náměstí, Dělnická, Tusarova, Pražská tržnice a Vltavská.

Zavedená tramvajová linka (v uvedeném směru)

Po dobu výluky je, pouze v uvedeném směru, zavedena linka číslo 27 v trase Výstaviště Holešovice – Nádraží Holešovice (dále pokračuje jako linka číslo 17 směr Sídliště Modřany).

Náhradní doprava

V trase Maniny – Nádraží Holešovice – Výstaviště Holešovice – Strossmayerovo náměstí je, pouze v uvedeném směru, zavedena náhradní autobusová doprava X6.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.