Dopravní omezení:
Ohrada - Spojovací: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
1, 9, 11, 98

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v noci ze čtvrtka 30. ledna 2020 (od 22.00 hodin) na pátek 31. ledna 2020 (do 4.45 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Ohrada – Spojovací.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 1 je ve směru od Sídliště Petřiny ze zastávky Krejcárek odkloněna do zastávky Biskupcova, kde je ukončena, dále pokračuje jako linka číslo 11 směr Spořilov.
  • Linky číslo 9 a 98 jsou ve směru od Sídliště Řepy ze zastávky Biskupcova odkloněny přes zastávku Krejcárek na Palmovku, kde jsou ukončeny (výstupní zastávka v Sokolovské ulici, nástupní v ulici Na Žertvách směr do centra).
  • Linka číslo 11 je ve směru od Spořilova ukončena v zastávce Biskupcova, dále pokračuje jako linka číslo 1 přes zastávku Krejcárek směr Sídliště Petřiny.

Náhradní doprava

Po celou dobu výluky je zavedena v trase Biskupcova – Vozovna Žižkov – Spojovací náhradní autobusová doprava číslo X98.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.