Dopravní omezení:
Náměstí Na Stráži: dočasná změna trasy a zastávek autobusů

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Ostatní

Dotčené linky
164

Popis události

Z důvodu opravy vozovky na náměstí Na Stráži a na přilehlých úsecích komunikací dochází od pondělí 2. října 2023 (od zahájení denního provozu) do ukončení nočního provozu z úterý 31. října 2023 na středu 1. listopadu 2023 k dočasné změně trasy a zastávek pro linky číslo 201 a 911.

Opatření pro linku číslo 911

Opatření platné od zahájení nočního provozu z pondělí 2. října 2023 na úterý 3. října 2023 do ukončení nočního provozu z úterý 31. října 2023 na středu 1. listopadu 2023.

 • Ve směru Cukrovar Čakovice, respektive Sídliště Čakovice je linka vedena do zastávky Vychovatelna beze změny a následně ulicemi V Holešovičkách, Liberecká, Levínská, Vysočanská a dále po své trase.
 • Ve směru Nádraží Hostivař je linka vedena do zastávky Střížkov beze změny a následně ulicemi Vysočanská, Rochlická, Liberecká, V Holešovičkách a dále po své trase.
 • V obou směrech se ruší zastávky Bulovka, Čertův vršek, Madlina a Teplická.

Opatření pro linku číslo 201

Opatření platné od pondělí 2. října 2023 (od zahájení denního provozu) do středy 18. října 2023 (do ukončení denního provozu).

 • Ve směru Černý Most je linka vedena do zastávky Bulovka beze změny a následně ulicemi Zenklova, Vosmíkových, Na Stráži a dále po své trase.
 • Zastávky se nemění.

Opatření platné od čtvrtka 19. října 2023 (od zahájení denního provozu) do středy 25. října 2023 (do ukončení denního provozu).

 • Ve směru Černý Most je linka vedena do zastávky Vychovatelna beze změny a následně ulicemi V Holešovičkách, Liberecká, Levínská, Vysočanská, Lovosická a dále po své trase.
 • Ve směru Nádraží Holešovice je linka vedena do zastávky Střížkov beze změny a následně ulicemi Lovosická, Vysočanská, Rochlická, Liberecká, V Holešovičkách a dále po své trase.
 • V obou směrech se ruší zastávky Bulovka, Čertův vršek, Madlina a Teplická.

Opatření platné od čtvrtka 26. října 2023 (od zahájení denního provozu) do úterý 31. října 2023 (do ukončení denního provozu).

 • Ve směru Černý Most je linka vedena do zastávky Bulovka beze změny a následně ulicemi Zenklova, Vosmíkových, Na Stráži a dále po své trase.
 • Ve směru Nádraží Holešovice je linka vedena do zastávky Střížkov beze změny a následně ulicemi Lovosická, Vysočanská, Rochlická, Liberecká, V Holešovičkách a dále po své trase.
 • Ve směru Nádraží Holešovice se ruší zastávky Bulovka, Čertův vršek, Madlina a Teplická.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup