Dopravní omezení:
Moráň - Albertov: dočasné přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Ostatní

Dotčené linky
R9, R10, R18, R19, S1, S7

Popis události

Z důvodu opravy tramvajové trati dochází od pátku 1. září 2023 (přibližně od 0.00 hodin) do neděle 17. září 2023 (přibližně do 24.00 hodin) k dočasnému přerušení provozu tramvají v úseku Moráň – Albertov.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 2 je ve směru od Sídliště Petřiny zkrácena do zastávky Malostranská (na nábřeží Edvarda Beneše), dále pokračuje přes zastávku Právnická fakulta do zastávky Malostranská (u metra) a zpět směr Sídliště Petřiny.
  • Linky číslo 14, 18, 93 a 95 jsou v úseku Moráň – Albertov odkloněny přes zastávky Palackého náměstí a Výtoň.
  • Linka číslo 24 je ve směru od Vozovny Kobylisy zkrácena do zastávky Florenc.

Změny zastávek tramvají

Zřizuje se zastávka Malostranská na nábřeží Edvarda Beneše, směr Čechův most.

Náhradní autobusová doprava není zavedena.


K akci připravujeme: Informační letáky do vozů a zastávek povrchové dopravy i vitrín ve stanicích metra, nasazení informátorů v reflexních vestách, informační tabule na vybraných místech dotčených výlukou, hlášení ve stanicích metra, hlášení ve vozech povrchové dopravy, úprava informačního systému ve stanicích metra, informace v deníku Metro.

Podrobnější informace se bude možné dozvědět také na webu, sociálních sítích DP, v informačních střediscích DP nebo na telefonické infolince DP.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup