Dopravní omezení:
Hradčanská - Chotkovy sady: dočasné přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
2, 12, 18, 20, 41, 97

Popis události

Z důvodu rekonstrukce tramvajové trati dochází od pondělí 15. května 2023 (přibližně od 0.00 hodin) do pátku 30. června 2023 (přibližně do 24.00 hodin) k dočasnému přerušení provozu tramvají v úseku Hradčanská – Chotkovy sady.

Změny tras tramvajových linek

  • Linky číslo 2 a 97 jsou v úseku Vozovna Střešovice – Malostranská odkloněny přes zastávky Pražský hrad a Královský letohrádek.
  • Linka číslo 12 je v úseku Strossmayerovo náměstí – Malostranská odkloněna přes zastávku Čechův most.
  • Linky číslo 18 a 20 jsou v úseku Vítězné náměstí – Malostranská odkloněny přes zastávky Prašný most, Pražský hrad a Královský letohrádek.
  • Historická linka číslo 41 je, v uvedeném směru, v úseku Vozovna Střešovice – Sparta odkloněna přes zastávky Prašný most a Hradčanská.

Náhradní doprava

Náhradní autobusová doprava není zavedena.

Na toto opatření navazuje dočasné obousměrné zrušení zastávek Chotkovy sady probíhající od soboty 1. července 2023 (od 0.00 hodin).

K akci připravujeme: informační letáky do vozů a zastávek povrchové dopravy i vitrín ve stanicích metra, hlášení ve stanicích metra, nasazení informátorů v reflexních vestách, hlášení ve vozech dotčených linek povrchové dopravy, informační tabule na vybraných exponovaných místech, úprava informačního systému ve stanicích metra, informace v deníku Metro. Podrobnější informace se bude možné dozvědět také na webu, sociálních sítích DP, v informačních střediscích DP nebo na telefonické infolince DP.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup