Dopravní omezení:
Ulice Badeniho: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
2, 12, 18, 20, 41

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 25. března 2023 od 8.00 hodin do 17.00 hodin ke krátkodobému přerušení provozu tramvají v ulici Badeniho.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 2 je v úseku Vozovna Střešovice – Malostranská odkloněna přes zastávky Pražský hrad a Královský letohrádek.
  • Linka číslo 12 je vždy po dobu výluky v provozu pouze v úseku Výstaviště – Špejchar.
  • Linky číslo 18 a 20 jsou v úseku Vítězné náměstí – Malostranská odkloněny přes zastávky Prašný most, Pražský hrad a Královský letohrádek.
  • Linka číslo 41 je v úseku Vozovna Střešovice – Sparta vedena v uvedeném směru vedena odklonem přes zastávky Prašný most a Hradčanská.

Náhradní doprava

Náhradní doprava není zavedena

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup