Dopravní omezení:
Zahradní Město - Nádraží Hostivař: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Náhradní doprava

Dotčené linky
22, 26, 97

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází od soboty 6. srpna 2022 (od 16.00 hodin) do neděle 7. srpna 2022 (do 4.30 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Zahradní Město – Nádraží Hostivař.

Toto opatření navazuje na obousměrné přerušení provozu tramvají v úseku Radošovická – Nádraží Hostivař probíhající v sobotu 6. srpna 2022 od 10.00 hodin do 16.00 hodin.

Změny tras tramvajových linek

  • Všechny spoje linky číslo 22 jsou ve směru z centra ukončeny v zastávce Zahradní Město.
  • Linky číslo 26 a 97 jsou ve směru z centra zkráceny do zastávky Zahradní Město.

Náhradní autobusová doprava

V trase Skalka – Zahradní Město – Nádraží Hostivař je v denním provozu zavedena náhradní autobusová doprava číslo X22 a v nočním provozu náhradní autobusová doprava číslo X97.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.