Dopravní omezení:
Průběžná - Nádraží Hostivař: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Odklon, Náhradní doprava

Dotčené linky
22, 26

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 6. srpna 2022 od 5.00 hodin do 10.00 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Průběžná – Nádraží Hostivař.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 22 je ve směru z centra ze zastávky Průběžná odkloněna přes zastávky Strašnická, Vozovna Strašnice, Želivského, Nákladové nádraží Žižkov a Ohrada do zastávky Vozovna Žižkov.
  • Linka číslo 26 je ve směru z centra ze zastávky Strašnická odkloněna přes zastávku Průběžná do zastávky Kubánské náměstí.

Náhradní autobusová doprava

V trase Strašnická – Na Hroudě – Zahradní Město – Nádraží Hostivař je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X26.

Na toto opatření navazuje v sobotu 6. srpna 2022 od 10.00 hodin do 16.00 hodin obousměrné přerušení provozu tramvají již jen v úseku Radošovická – Nádraží Hostivař.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.