Dopravní omezení:
Průběžná - Vozovna Strašnice: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
91, 95 X90, X91

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází ve čtvrtek 14. července 2022 od 1.00 hodin do 3.30 hodin ke krátkodobému přerušení provozu tramvají v úseku Průběžná – Vozovna Strašnice.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 91 je ve směru od Divoké Šárky ze zastávky Krematorium Strašnice odkloněna přes zastávku Solidarita do zastávky Nové Strašnice.
  • Linka číslo 95 je ve směru od Spojovací ze zastávky Průběžná odkloněna přes zastávku Na Hroudě do zastávky Staré Strašnice (nástupní zastávka Radošovická).

Náhradní doprava

  • Náhradní autobusová doprava X90 je po dobu výluky vedena v prodloužené trase Ústřední dílny DP Nové Strašnice Vozovna Strašnice Strašnická Průběžná.
  • Zavedena je náhradní autobusová doprava X91 v trase Krematorium Strašnice Vinice Vozovna Strašnice Strašnická Staré Strašnice (nástupní zastávka Radošovická).
Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.