Dopravní omezení:
Libuš: dočasná změna trasy a zastávek autobusů

Platnost

Probíhající
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Ostatní

Dotčené linky
165, 197, 215, 904

Popis události

Z důvodu výstavby tramvajové trati v křižovatce Generála Šišky x Novodvorská dochází od čtvrtka 16. června 2022 (od zahájení denního provozu) do pondělí 26. září 2022 (do ukončení denního provozu) k dočasné změně trasy a zastávek pro linky číslo 165, 197, 215 a 904.

Opatření pro linky číslo 197 a 904

Změna trasy

Pouze ve směru Sídliště Písnice jsou linky vedeny do zastávky Nové dvory beze změny a následně ulicemi Novodvorská, Chýnovská, Libušská a dále po svých trasách.

Změna zastávek

  • Ve směru Sídliště Písnice se ruší zastávky Přírodní, Pavlíkova a Jirčanská.
  • Ve směru Sídliště Písnice se mezi zastávkami Nové Dvory a U Libušské sokolovny zřizují v pravidlených zastávkách linky číslo 113 (směr Písnice) v ulici Libušské zastávky Jalodvorská, U Zvoničky a Libuš.

Opatření pro linku číslo 215

  • Výstupní zastávka Sídliště Libuš se přemistuje, a to v ulici Generála Šišky o přibližně 205 metrů po směru jízdy, přibližně 20 metrů za křižovatku s ulicí Zimova, do čela provizorního nástupiště.
  • Nástupní zastávka Sídliště Libuš se přemistuje, a to v ulici Generála Šišky o přibližně 120 metrů proti směru jízdy, přibližně 35 metrů za křižovatku s ulicí Zimova, do čela provizorního nástupiště.

Opatření pro linku číslo 165

  • Ve směru Sídliště Zbraslav se přemistuje zastávka Sídliště Libuš, a to v ulici Generála Šišky o přibližně 205 metrů po směru jízdy, přibližně 20 metrů za křižovatku s ulicí Zimova, do čela provizorního nástupiště.
  • Ve směru Háje se přemistuje zastávka Sídliště Libuš, a to v ulici Generála Šišky o přibližně 120 metrů proti směru jízdy, přibližně 35 metrů za křižovatku s ulicí Zimova, do čela provizorního nástupiště.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.