Dopravní omezení:
Albertov - Otakarova: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
7, 14, 18

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 31. července 2021 od 8.00 hodin do 17.00 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Alberttov – Otakarova.

Změny tras tramvajových linek

Linka číslo 7 je ve směru od Radlické ze zastávky Albertov odkloněna přes zastávky Botanická zahrada, Karlovo náměstí, I. P. Pavlova a Bruselská do zastávky Zvonařka.
Linka číslo 14 je v úseku Karlovo náměstí – Náměstí Bratří Synků odkloněna přes zastávky I. P. Pavlova a Bruselská.
Linka číslo 18 je v úseku Albertov – Náměstí Bratří Synků odkloněna přes zastávky Botanická zahrada, Karlovo náměstí, I. P. Pavlova a Bruselská.

Náhradní doprava

Náhradní autobusová doprava X7 (zavedená v rámci výluky v úseku Otakarova – Koh-i-noor) je po dobu této výluky dočasně prodloužena do trasy Koh-i-noor – Nádraží Vršovice – Náměstí Bratří Synků – Otakarova – Svatoplukova – Albertov – Botanická zahrada – Karlovo náměstí.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.