Dopravní omezení:
Změny v dopravě během mezinárodího běžeckého závodu The Battle of the Teams

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Odklon, Změna jízdního řádu, Omezení provozu

Dotčené linky
6, 8, 15, 17, 26 194, 207

Popis události

Z důvodu konání mezinárodního běžeckého závodu The Battle of the Teams dochází v neděli 30. května 2021 (přibližně od zahájení denního provozu do 10.30 hodin) k následujícím změnám.

Změny tras tramvajových linek (v obou směrech)

  • Linky číslo 6 a 26 jsou v úseku Masarykovo nádraží – Strossmayerovo náměstí odkloněny přes zastávky Bílá labuť, Těšnov, Štvanice a Vltavská.
  • Linka číslo 8 je v úseku Florenc – Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Těšnov, Štvanice a Vltavská.
  • Linka číslo 15 je v úseku Masarykovo nádraží – Malostranská odkloněna přes zastávky Bílá labuť, Těšnov, Vltavská, Strossmayerovo náměstí, Letenské náměstí, Sparta a Chotkovy sady (upozorňujeme, že na lince číslo 15 platí pro tento den zvláštní jízdní řád).
  • Linka číslo 17 je v úseku Staroměstská – Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Malostranská, Chotkovy sady, Sparta a Letenské náměstí.
  • Linka číslo 26 je v úseku Masarykovo nádraží – Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Bílá labuť, Těšnov, Štvanice a Vltavská.

Změny v zastávkách tramvají

Zřizuje se pro oba směry zastávka Vltavská na předmostí Hlávkova mostu.

Změny tras autobusových linek

  • Linka číslo 194 je od zahájení provozu přibližně do 11.00 hodin zkrácena do trasy Nemocnice pod Petřínem – Malostranské náměstí.
  • Linka číslo 207 je v úseku Florenc – Nemocnice Na Františku vedena po objízdné trase. V obou směrech se pro ni ruší zastávky Bílá labuť, Náměstí Republiky a Dlouhá třída. Přibližně od 6.00 hodin do 10.30 hodin se navíc přemísťují zastávky Právnická fakulta na Dvořákovo nábřeží (pro směr Ohrada za křižovatku s náměstím Curieových, pro směr Staroměstská před křižovatku s ulicí Břehová).

V centru města doporučujeme využívat k dopravě především linky metra.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.