Dopravní omezení:
Flora - Náměstí Míru: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Ostatní, Odklon, Zavedení linky, Změna trasy, Změna zastávek, Změna jízdního řádu

Dotčené linky
10, 15, 16, 36, 91

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází od pátku 5. března 2021 (od 20.00 hodin) do neděle 7. března 2021 (přibližně do 22.30 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Flora – Náměstí Míru.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 10 je ve směru od Sídliště Ďáblice ze zastávky Flora odkloněna přes zastávky Jiřího z Poděbrad, Muzeum, I. P. Pavlova (v Bělehradské ulici) a Bruselská do obratiště Náměstí Bratří Synků (výstupní zastávka v ulici Na Zámecké, nástupní zastávka v obratišti).
  • Linka číslo 15 je ve směru od Kotlářky zkrácena do zastávky Flora, odkud dále pokračuje jako linka číslo 16 směr Lehovec.
  • Linka číslo 16 je ve směru od Lehovce zkrácena do zastávky Flora, odkud dále pokračuje jako linka číslo 15 směr Kotlářka.
  • Linka číslo 91 je rozdělena na dvě části:
    • Ve směru od Divoké Šárky je zkrácena do zastávky I. P. Pavlova.
    • Ve směru od Radošovické je ze zastávky Flora odkloněna přes zastávky Jiřího z Poděbrad a Muzeum do zastávky I. P. Pavlova (v Bělehradské ulici).

Zavedená tramvajová linka

V denním provozu je zavedena linka číslo 36 v trase Sídliště Řepy – Motol – Kotlářka – Anděl – Zborovská – Palackého náměstí – Karlovo náměstí – I. P. Pavlova – Zvonařka (v úseku Kotlářka – Sídliště Řepy v provozu pouze vybrané spoje).

Náhradní autobusová doprava není zavedena.

Na tuto výluku navazuje výluka v úseku I. P. Pavlova – Náměstí Míru (v obou směrech), která je plánována do 1. dubna 2021.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.