Dopravní omezení:
Nákladové nádraží Žižkov - Hlavní nádraží a Flora - Olšanské náměstí: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
95, 98

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v noci z pondělí 22. února 2021 (22.35 hodin) na úterý 23. února 2021 (4.50 hodin) k přerušení provozu tramvají v úsecích Nákladové nádraží Žižkov – Hlavní nádraží a Flora – Olšanské náměstí, vždy pouze v uvedeném směru.

Změny tras tramvajových linek (v uvedeném směru)

  • Linka číslo 95 je v úseku Palmovka – Jindřišská odkloněna přes zastávky Invalidovna, Křižíkova, Florenc, Bílá labuť a Masarykovo nádraží.
  • Linka číslo 98 je v úseku Flora – Lazarská odkloněna přes zastávky Orionka, Šumavská, Náměstí Míru, I. P. Pavlova, Karlovo náměstí a Novoměstská radnice.

Náhradní doprava

Zavedena je, vždy pouze v uvedeném směru, náhradní autobusová doprava X95 v trase Palmovka – Biskupcova – Nákladové nádraží Žižkov – Olšanské náměstí – Husinecká – Hlavní nádraží – Jindřišská – Vodičkova – Lazarská a X98 v trase Olšanské hřbitovy – Flora – Olšanské náměstí – Husinecká – Hlavní nádraží – Jindřišská – Vodičkova – Lazarská.

 Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.