Dopravní omezení:
Malostranská - Chotkovy sady: dočasné přerušení provozu tramvají - aktualizováno

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
12, 18, 20, 21, 22, 30, 32, 35, 97, 2

Popis události

Z důvodu opravy tramvajové trati je od soboty 30. ledna 2021 (přibližně od 22.30 hodin) do pátku 5. března 2021 do 20.00 hodin (původní termín 25. února 2021) obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Malostranská – Chotkovy sady.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 2 je zrušena.
  • Linka číslo 12 je v úseku Strossmayerovo náměstí – Malostranská odkloněna přes zastávku Čechův most.
  • Linky číslo 18 a 97 jsou v úseku Hradčanská – Malostranská odkloněny přes zastávky Sparta, Letenské náměstí, Strossmayerovo náměstí a Čechův most.
  • Linka číslo 20 je ve směru od Sídliště Barrandov zkrácena do zastávky Malostranská (u metra), odkud dále pokračuje přes zastávky Právnická fakulta a Malostranská (v Letenské ulici) na Malostranské náměstí a dále po své trase zpět směr Sídliště Barrandov.
  • Linka číslo 21 je v provozu v pracovní dny celodenně (v přepravních špičkách v trase Radlická – Sídliště Modřany a mimo přepravní špičky v trase Radlická – Nádraží Braník).
  • Linka číslo 22 je ve směru od Nádraží Hostivař, resp. Radošovické zkrácena do zastávky Malostranská (u metra), odkud dále pokračuje přes zastávky Právnická fakulta a Malostranská (v Letenské ulici) na Malostranské náměstí a dále po své trase zpět směr Nádraží Hostivař, resp. Staré Strašnice.

Zavedené tramvajové linky

Linka číslo 30 v trase Divoká Šárka – Nádraží Veleslavín – Bořislavka – Dejvická – Hradčanská – Špejchar.
Linka číslo 32 v trase Vypich – U Kaštanu – Malovanka – Pražský hrad – Chotkovy sady – Hradčanská – Vozovna Střešovice – Vojenská nemocnice – Petřiny – Sídliště Petřiny.
Linka číslo 35 v trase Bílá Hora – Vypich – U Kaštanu – Malovanka – Brusnice – Prašný most – Hradčanská – Špejchar.

Změny v zastávkách tramvají

Po dobu výluky se zřizuje zastávka Malostranská (směr Malostranské náměstí) v Letenské ulici, přibližně 45 metrů za křižovatkou s ulicí Klárov a přemísťuje se zastávka Chotkovy sady (směr Hradčanská) v Badeniho ulici, přibližně o 90 metrů po směru jízdy.

Náhradní doprava

Jako náhradní dopravu v úseku Malostranská – Hradčanská využijte v denním provozu linku metra A.

 

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.