Dopravní omezení:
Dělnická - Palmovka: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
1, 6, 14, 25, 31, 94

Popis události

V noci z pátku 17. července 2020 od 22.00 hodin na sobotu 18. července 2020 do 8.00 hodin je z důvodu zatěžovací zkoušky Libeňského mostu obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Dělnická – Palmovka.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 1 je ve směru od Sídliště Petřiny odkloněna ze zastávky Dělnická přes zastávky Ortenovo náměstí a Nádraží Holešovice (v Plynární ulici) do zastávky Výstaviště Holešovice, kde je ukončena.
  • Linka číslo 6 je ve směru od Kubánského náměstí zkrácena do zastávky Dělnická. Dále je vedena přes zastávky Tusarova, Pražská tržnice a Vltavská do zastávky Strossmayerovo náměstí, odkud pokračuje přes zastávku Nábřeží Kapitána Jaroše zpět po své trase směr Kubánské náměstí.
  • Linka číslo 14 je ve směru od Spořilova zkrácena do zastávky Dělnická. Dále je vedena přes zastávky Ortenovo náměstí, Nádraží Holešovice, Výstaviště Holešovice a Strossmayerovo náměstí do zastávky Vltavská, odkud dále pokračuje zpět po své trase směr Spořilov.
  • Linka číslo 25 je v úseku Vltavská – Palmovka odkloněna přes zastávky Štvanice, Florenc, Křižíkova a Invalidovna.
  • Linka číslo 94 je v úseku Strossmayerovo náměstí – Palmovka odkloněna přes zastávky Vltavská, Štvanice, Florenc, Křižíkova a Invalidovna.

Zavedená tramvajová linka

V denním provozu je zavedena linka číslo 31:

  • Od zahájení výluky 17. července 2020 od 22.00 hodin do 18. července 2020 přibližně do 6.00 hodin v trase Spojovací – Ohrada – Krejcárek – Palmovka.
  • 18. července 2020 přibližně od 6.00 hodin do ukončení výluky do 8.00 hodin v trase Spojovací – Ohrada – Krejcárek – Palmovka – Balabenka – Divadlo Gong – Nádraží Vysočany (nástupní zastávka je Vysočanská).

Změny v zastávkách tramvají

  • Zřizuje se zastávka Vltavská na předmostí Hlávkova mostu (pro oba směry).

Náhradní doprava

  • V denním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava X1 v trase Dělnická – Maniny – Palmovka.
  • V nočním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava X94 v trase Strossmayerovo náměstí – Výstaviště Holešovice – Nádraží Holešovice – Ortenovo náměstí – Maniny – Palmovka.
 
Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

 

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.