Dopravní omezení:
Nádraží Holešovice - Dělnická: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Ostatní, Změna trasy, Změna zastávek, Změna jízdního řádu

Dotčené linky
6, 12, 17, 94

Popis události

Výluka na trati

Z důvodu přeložky vrchního vedení v ulici Na Zátorách dochází od soboty 18. dubna 2020 (od 13.00 hodin) do pondělí 20. dubna 2020 (přibližně do 0.30 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Nádraží Holešovice – Dělnická.

Změny tras tramvajových linek

  • Linky číslo 6 a 94 jsou v úseku Strossmayerovo náměstí – Dělnická odkloněny přes zastávky Vltavská a Pražská tržnice.
  • Linka číslo 12 je ve směru z centra ze zastávky Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávku Veletržní palác do obratiště Výstaviště Holešovice.
  • Spoje linky číslo 17 standardně ukončené v obratišti Výstaviště Holešovice jsou prodlouženy do zastávky Kobylisy (nástupní zastávka Březiněveská).

Náhradní doprava

V nepřetržitém provozu je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X6 v trase Nádraží Holešovice – Ortenovo náměstí – Maniny.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup