Dopravní omezení:
Újezd - Malostranská: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
12, 15, 20, 22, 97 194

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v noci ze středy 1. dubna 2020 (od 20.00 hodin) na čtvrtek 2. dubna 2020 (do 4.40 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Újezd – Malostranská.

Změny tras tramvajových linek

  • Linky číslo 12 a 20 jsou v úseku Malostranská – Anděl odkloněny přes zastávky Staroměstská, Národní divadlo, Jiráskovo náměstí a Zborovská.
  • Linka číslo 15 je v úseku Újezd – Hlavní nádraží odkloněna přes zastávky Národní divadlo, Národní třída, Lazarská, Vodičkova, Václavské náměstí a Jindřišská.
  • Linky číslo 22 a 97 jsou v úseku Národní divadlo – Malostranská odkloněny přes zastávku Staroměstská.

Náhradní autobusová doprava

V denním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X15 v trase Újezd – Malostranské náměstí.

Změny v provozu autobusů

Spoje linky číslo 194 s odjezdem z konečné zastávky Florenc v 19.30 hodin a 19.45 hodin jsou zkráceny do zastávky Malostranská. V opačném směru jsou poslední dva spoje zkráceny do trasy Staroměstská – Florenc.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.