Dopravní omezení:
Klikatá: dočasná změna trasy a zastávek autobusů

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
482

Popis události

Z důvodu stavebních prací v ulici Klikaté dochází od úterý 17. října 2023 (od zahájení denního provozu) do neděle 29. října 2023 (do ukončení denního provozu) k dočasné změně trasy a zastávek pro linky číslo 149 a 908.

Změna trasy

Ve směru Jinonice jsou linky vedeny do zastávky U Waltrovky po pravidelné trase a následně ulicemi Peroutkova, respektive Klikatá, U Trezorky, Radlická a dále po své trase (respektive do výstupní zastávky).

Změna zastávek

  • Ve směru Jinonice se ruší zastávky Hutmanka a Vidoule.
  • Ve směru Jinonice se mezi zastávkami U Waltrovky a Jinonice zřizují zastávky Nádraží Jinonice a U Trezorky, a to v zastávce linky číslo 137.

Opatření platné pouze od soboty 28. října 2023 (od zahájení denního provozu) do neděle 29. října 2023 (do ukončení denního provozu):

Ve směru U Waltrovky se přemisťuje zastávka Hutmanka, a to v ulici Klikaté o přibližně 50 metrů po směru jízdy, přibližně 5 metrů před kruhový objezd.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup