Dopravní omezení:
Náměstí Bratří Synků - Spořilov: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Náhradní doprava

Dotčené linky
375

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází od soboty 7. října 2023 (od 7.00 hodin) do neděle 8. října 2023 (do 18.00 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Náměstí Bratří Synků – Spořilov.

Změny tras tramvajových linek

 •  Linka číslo 11 je ve směru z centra ze zastávky Nuselské schody odkloněna přes zastávku Otakarova do zastávky Náměstí Bratří Synků v ulici Na Zámecké (nástupní zastávka Náměstí Bratří Synků v obratišti).
 • Linka číslo 14 je ve směru z centra ze zastávky Divadlo Na Fidlovačce odkloněna přes zastávky Otakarova, Nádraží Vršovice, Bohemians, Koh-i-noor a Slavia-Nádraží Eden do zastávky Kubánské náměstí.
 • Linka číslo 96 je ve směru z centra ze zastávky Otakarova odkloněna do zastávky Náměstí Bratří Synků (výstupní zastávka v ulici Na Zámecké, nástupní zastávka v obratišti).

Změny tras tramvajových linek (v uvedeném směru)

Linka číslo 95 je v úseku Nádraží Vršovice – Divadlo Na Fidlovačce odkloněna přes zastávku Náměstí Bratří Synků (v obratišti).

Náhradní doprava

 • V trase Otakarova – Náměstí Bratří Synků – Pod Jezerkou – Chodovská – Spořilov je v denním provozu zavedena náhradní autobusová doprava číslo X14.
 • V trase Náměstí Bratří Synků – Pod Jezerkou – Chodovská – Spořilov je v nočním provozu zavedena náhradní autobusová doprava číslo X96.

Změny v zastávkách autobusů

Ruší se zastávky:

 •  Chodovská (směr Želivského) pro linky číslo 150 a 188
 • Bohdalec (směr Želivského) pro linku číslo 150

Zřizují se zastávky:

 •  Koh-i-noor (směr Želivského) pro linku číslo 150 – ve Vršovické ulici v zastávce linky číslo 124 směr Želivského
 • Bohdalec (směr Želivského) pro linku číslo 188 – v Bohdalecké ulici v zastávce číslo 135 směr Chodov

Přemísťují se zastávky:

 • Plynárna Michle (směr Želivského) pro linky číslo 150 a 188 v ulici U Plynárny přibližně o 500 metrů proti směru jízdy před křižovatku s ulicí Nad Vinným potokem
 • Slavia – Nádraží Eden (směr Želivského) pro linku číslo 150 do Vršovické ulice přibližně 70 metrů před křižovatkou s ulicí U Slavie

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup