Dopravní omezení:
Vozovna Vokovice - Divoká Šárka: dočasné přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
S49

Popis události

Z důvodu napojení nové tramvajové trati dochází od soboty 2. září 2023 (přibližně od 4.30 hodin) do pátku 15. září 2023 (přibližně 24.00 hodin) k dočasnému přerušení provozu tramvají v úseku Vozovna Vokovice – Divoká Šárka.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 20 je ve směru z centra zkrácena do zastávky Červený Vrch.
  • Linky číslo 26 a 91 jsou ve směru z centra zkráceny do zastávky Vozovna Vokovice.

Změny v zastávkách tramvají

Pro linky číslo 26 a 91 se zřizuje nástupní zastávka Vozovna Vokovice (směr do centra) v ulici Do Vozovny před křižovatkou s ulicí Evropskou.

Náhradní doprava

Jako náhradní dopravu lze využít pravidelné autobusové linky číslo 119 a 225, které i nadále zastavují také ve zřízené zastávce Vozovna Vokovice (v obou směrech), v Evropské ulici na úrovni zastávky tramvají ve směru z centra.


K akci připravujeme: Informační letáky do vozů a zastávek povrchové dopravy i vitrín ve stanicích metra, nasazení informátorů v reflexních vestách, informační tabule na vybraných místech dotčených výlukou, hlášení ve stanicích metra, hlášení ve vozech povrchové dopravy, úprava informačního systému ve stanicích metra, informace v deníku Metro.

Podrobnější informace se bude možné dozvědět také na webu, sociálních sítích DP, v informačních střediscích DP nebo na telefonické infolince DP.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup