Dopravní omezení:
Naskové: dočasná změna trasy a zastávek autobusů

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
623

Popis události

Z důvodu opravy mostu v ulici Naskové dochází od pondělí 21. srpna 2023 (od zahájení denního provozu) do čtvrtka 30. listopadu 2023 (do ukončení denního provozu) k dočasné změně trasy a zastávek pro linky číslo 123 a 253.

Opatření pro linku číslo 123

  • Linka je vedena polookružně ve variantách tras:
    • Na Knížecí - Kavalírka - Šmukýřka - Pod Školou - U Lesíka - Kavalírka - Na Knížecí
    • Kavalírka - Šmukýřka - Pod Školou - U Lesíka - Kavalírka
  • Ze zastávky Kavalírka (v Musílkově ulici) je linka vedena vždy nejprve do oblasti Šmukýřky a Naskové, vrací se přes nově zřízenou zastávku Pod Školou (v blízkosti prodejny Albert) a pokračuje do oblasti Nádraží Cibulka a U Lesíka. Odtud je vedena po pravidelné trase ulicí V Cibulkách, Píseckého, Pod Školou a Musílkovou zpět do ulice Plzeňské.
  • Linka je vedena přes zastávky Na Knížecí Kavalírka v pravidelných zastávkách a dále přes zastávky Nad Turbovou, Šmukýřka, Průchova, Naskové (v ulici Vejražkově), Průchova, Karenova, Šmukýřka, Nad Turbovou, Pod Školou (v blízkosti prodejny Albert), Schodová, Na Sklonku, Nádraží Cibulka, U Lesíka, Nádraží Cibulka, Na Sklonku, Schodová, Pod Školou a Kavalírka Na Knížecí v pravidelných zastávkách.

Opatření pro linku číslo 253

Opatření je platné pouze od pondělí 4. září 2023 (od zahájení denního provozu) do čtvrtka 30. listopadu 2023 (do ukončení denního provozu)

  • Linka je ve směru Škola Poštovka vedena po objízdné trase. Ze zastávky Šmukýřka obslouží oblast ulic Průchova a Naskové, vrátí se do AO Šmukýřka, ulicí Nad Turbovou a Nad Kavalírkou přes nově zřízenou zastávku Pod Školou (v blízkosti prodejny Albert) pokračuje do oblasti Nádraží Cibulka a U Lesíka. Odtud je vedena po pravidelné trase ulicí V Cibulkách, Píseckého, Pod Školou a Musílkovou do ulice Plzeňské a do zastávky Škola Poštovka.
  • Linka je vedena přes zastávky Šmukýřka, Průchova, Naskové (v ulici Vejražkově), Průchova, Karenova, Šmukýřka, Nad Turbovou, Pod Školou (v blízkosti prodejny Albert), Schodová, Na Sklonku, Nádraží Cibulka, U Lesíka, Nádraží Cibulka, Na Sklonku, Schodová, Pod Školou, Kavalírka a Škola Poštovka.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup