Dopravní omezení:
Národní divadlo - Újezd: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Odklon

Dotčené linky
9, 22, 23, 42

Popis události

Z důvodu filmového natáčení na mostě Legií a v ulici Vítězná dochází v neděli 28. dubna 2024 (přibližně od 6.00 hodin do 13.30 hodin) k dočasnému obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Národní divadlo – Újezd.

  • Linka číslo 9 je vedena v trase Sídliště Řepy – …– Anděl – Zborovská – Jiráskovo náměstí – Myslíkova – Lazarská - … - Spojovací.
  • Linka číslo 22 je vedena v trase Bílá Hora – ... – Malostranská – Staroměstská – Karlovy lázně – Národní divadlo - … - Nádraží Hostivař.
  • Linka číslo 23 je vedena v trase Královka – … – Malostranská – Staroměstská – Karlovy lázně – Národní divadlo - … - Zvonařka.
  • Linka číslo 42 je vedena v trase Dlabačov - … – Národní divadlo – Karlovy lázně – Staroměstská – Malostranská – … – Dlabačov.

Náhradní autobusová doprava není zavedena.

V centrální části města doporučujeme využít provoz souběžných linek metra. V úseku Anděl – Újezd – Malostranské náměstí – Malostranská lze využít pravidelné spoje linek číslo 12, 15 a 20.

Zpracoval: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup