Dopravní omezení:
Brusnice - Malostranská: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
2, 18, 20, 22, 97

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v noci ze čtvrtka 29. června 2023 (od 21.45 hodin) na pátek 30. června 2023 (do 4.45 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Brusnice – Malostranská.

Změny tras tramvajových linek

  • Linky číslo 2 a 97 jsou v úseku Vozovna Střešovice – Malostranská odkloněny přes zastávky Prašný most, Hradčanská, Letenské náměstí, Strossmayerovo náměstí a Čechův most.
  • Linky číslo 18 a 20 jsou v úseku Vítězné náměstí – Malostranská odkloněny přes zastávky Hradčanská, Letenské náměstí, Strossmayerovo náměstí a Čechův most.
  • Linka číslo 22 je v úseku Brusnice – Malostranská odkloněna přes zastávky Prašný most, Hradčanská, Letenské náměstí, Strossmayerovo náměstí a Čechův most.

Náhradní doprava

Náhradní doprava není zavedena.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup