Dopravní omezení:
Dělnická - Palmovka: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Ostatní, Odklon, Náhradní doprava

Dotčené linky
1, 6, 12, 14, 25, 94

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v noci ze středy 25. května 2022 (od 19.00 hodin) na čtvrtek 26. května 2022 (do 5.00 hodin) k přerušení provozu tramvají v úseku Dělnická – Palmovka, pouze v uvedeném směru.

Změny tras tramvajových linek (v uvedeném směru)

  • Linky číslo 1, 25 a 94 jsou v úseku Strossmayerovo náměstí – Palmovka odkloněny přes zastávky Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu), Těšnov, Florenc, Křižíkova a Invalidovna.
  • Linka číslo 6 je v úseku Dělnická – Palmovka odkloněna přes zastávky Pražská tržnice, Vltavská, Těšnov, Florenc, Křižíkova a Invalidovna.
  • Linka číslo 14 je v úseku Bílá labuť – Palmovka odkloněna přes zastávky Florenc, Křižíkova a Invalidovna.

Změny v zastávkách tramvají

Zřizuje se zastávka Vltavská (směr do centra) na předmostí Hlávkova mostu.

Náhradní doprava

  • V denním provozu je, v uvedeném směru, zavedena náhradní autobusová doprava číslo X6 v trase Dělnická – Tusarova – Maniny – Libeňský most – Palmovka.
  • V nočním provozu je, v uvedeném směru, zavedena náhradní autobusová doprava číslo X94 v trase Strossmayerovo náměstí – Veletržní palác – Výstaviště – Nádraží Holešovice – Ortenovo náměstí – Dělnická – Tusarova – Maniny – Libeňský most – Palmovka.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup