Dopravní omezení:
Křížová: dočasná změna trasy a zastávek autobusů

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Odklon

Dotčené linky
120, 231, 271

Popis události

Z důvodu uzavírky ulice Křížové (havarijní oprava plynovodu) dochází od pondělí 4. dubna 2022 (od zahájení denního provozu) do 21. dubna 2022 (do ukončení denního provozu) k dočasné změně trasy a zastávek pro linky číslo 120, 231 a 271.

V obou směrech je přerušen provoz v úseku Křížová – Správa sociálního zabezpečení – Pod Konvářkou.

Opatření pro linku číslo 120

  • Linka je v obou směrech vedena odklonem po trase Na Knížecí – Smíchovské nádraží (zastávka v Nádražní ulici u smyčky tramvají) – Lihovar (v zastávce tramvaje) – Zlíchov.
  • V obou směrech se ruší zastávky Křížová, Správa sociálního zabezpečení, Pod Děvínem a Pod Konvářkou.

Opatření pro linku číslo 231

  • Linka je v obou směrech vedena odklonem po trase Na Knížecí – Smíchovské nádraží (zastávka v Nádražní ulici u smyčky tramvají) – Lihovar (v zastávce tramvaje) – Pod Děvínem (v zastávce autobusu linky číslo 120) – Pod Konvářkou.
  • V obou směrech se ruší zastávky Křížová a Správa sociálního zabezpečení.

Opatření pro linku číslo 271

Spoj školní linky číslo 271 má počáteční zastávku Pod Konvářkou s pravidelným odjezdem v 7.31 hodin.

Pro přepravu do zastávky Správa sociálního zabezpečení lze využít linku číslo 231 (docházková vzdálenost ze zastávky Pod Konvářkou přibližně 300 metrů nebo ze zastávky Křížová přibližně 500 metrů), linku číslo X-7 (docházková vzdálenost ze zastávky Křížová přibližně 500 metrů) nebo pěší lávku od Smíchovského nádraží (přibližně 800 metrů).

 

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.