Dopravní omezení:
K Lochkovu: dočasná změna trasy a zastávek autobusů

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
120, 951

Popis události

Z důvodu uzavírky komunikace v ulici K Lochkovu dochází od pátku 1. dubna 2022 (od zahájení denního provozu) do čtvrtka 30. června 2022 (cca 18:00 hod.) k dočasné změně trasy a zastávek pro linky číslo 120 a 951.

Změna trasy

  • Ve směru Nádraží Radotín je linka vedena do zastávky Slivenec beze změny a následně ulicemi Ke Smíchovu, Za Farou, K Rozvodně, K Lochkovu a dále po své trase.
  • Ve směru Na Knížecí je linka vedena do zastávky U Křížku beze změny a následně ulicemi K Lochkovu, K Cikánce, K Váze, Ke Smíchovu a dále po své trase.

Změna zastávek

  • Ve směru Na Knížecí se mezi zastávkami U Křížku a Slivenec zřizuje zastávka Za Farou, a to v ulici Ke Smíchovu, v zastávce linky číslo 130.
  • Ve směru Nádraží Radotín se přemisťuje zastávka U Křížku, a to v ulici K Lochkovu o přibližně 130 metrů po směru jízdy, přibližně 20 metrů za křižovatku s ulicí K Rozvodně, k provizornímu nástupišti.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.