Dopravní omezení:
Průběžná - Vozovna Strašnice: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Odklon, Náhradní doprava

Dotčené linky
91, 95

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází ve středu 11. srpna 2021 od 1.00 hodin do 4.00 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Průběžná – Vozovna Strašnice.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 91 je ve směru od Divoké Šárky ze zastávky Krematorium Strašnice odkloněna přes zastávky Solidarita a Černokostelecká do zastávky Ústřední dílny DP.
  • Linka číslo 95 je ve směru od Vozovny Kobylisy ze zastávky Průběžná odkloněna přes zastávku Na Hroudě do zastávky Staré Strašnice (nástupní zastávka Radošovická).

Náhradní doprava

V trase Krematorium Strašnice – Vinice – Vozovna Strašnice – Strašnická – Průběžná je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X91.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup