Dopravní omezení:
Olšanské hřbitovy - Želivského: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
91

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v pátek 6. srpna 2021 od 0.20 hodin do 4.20 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Nádraží Holešovice – Ke Stírce. V uvedeném období je tak dočasně rozšířen vyloučený úsek probíhající výluky v úseku I. P. Pavlova – Muzeum – Flora – Olšanské hřbitovy.

Změny tras tramvajových linek

Linka číslo 91 je ve směru od Radošovické ze zastávky Želivského odkloněna přes zastávky Nákladové nádraží Žižkov a Ohrada do zastávky Vozovna Žižkov.

Náhradní doprava

Linka náhradní autobusové dopravy číslo X91 je po dobu výluky prodloužena do trasy I. P. Pavlova – Náměstí Míru – Flora – Olšanské hřbitovy – Želivského.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.