Dopravní omezení:
Strašnická - Depo Hostivař: dočasné přerušení provozu metra

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Přerušení provozu metra

Dotčené linky
A 7, 37 125, 175

Popis události

Z důvodu opravy trati metra dochází od čtvrtka 17. listopadu 2022 do neděle 20. listopadu 2022 k obousměrnému přerušení provozu linky A metra mezi stanicemi Strašnická – Depo Hostivař.

Náhradní doprava

Jako náhradní dopravu lze využít:

  • do stanice Skalka: prodlouženou autobusovou linku číslo 125 a pravidelnou autobusovou linku číslo 175.
  • do stanice Depo Hostivař: zavedenou tramvajovou linku 37 v trase Zahradní Město – Nádraží Zahradní Město – Strašnická – Limuzská – Depo Hostivař a pravidelnou tramvajovou linku číslo 7.

K výluce metra připravujeme: informační letáky do vozů a zastávek povrchové dopravy i do vitrín ve stanicích metra, nasazení informátorů v reflexních vestách, hlášení ve stanicích metra, hlášení ve vozech metra a vozech dotčených linek povrchové dopravy, úpravy informačního systému v dotčených stanicích metra, informační tabule na vybraných místech dotčených výlukou, informace na stojanech a v elektronických informačních panelech ve stanicích metra, informace v deníku Metro. Podrobnější informace se bude možné dozvědět také na webu, sociálních sítích DP, v informačních střediscích DP nebo na telefonické infolince DP.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup