Dopravní omezení:
Skalka - Depo Hostivař: dočasné přerušení provozu metra

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Přerušení provozu metra

Dotčené linky
A 7, 37

Popis události

Z důvodu opravy trati metra dochází ve středu 16. listopadu 2022 k obousměrnému přerušení provozu linky A metra mezi stanicemi Skalka – Depo Hostivař.

Náhradní doprava

Jako náhradní dopravu lze využít v úseku Strašnická – Depo Hostivař pravidelnou tramvajovou linku 7 nebo v trase Radošovická/Staré Strašnice – Strašnická – Nové Strašnice – Depo Hostivař zavedenou tramvajovou linku 37.

Na toto opatření navazuje od čtvrtka 17. do neděle 20. listopadu 2022 přerušení provozu metra A v úseku Strašnická – Depo Hostivař.

K výluce metra připravujeme: informační letáky do vozů a zastávek povrchové dopravy i do vitrín ve stanicích metra, nasazení informátorů v reflexních vestách, hlášení ve stanicích metra, hlášení ve vozech metra a vozech dotčených linek povrchové dopravy, úpravy informačního systému v dotčených stanicích metra, informační tabule na vybraných místech dotčených výlukou, informace na stojanech a v elektronických informačních panelech ve stanicích metra, informace v deníku Metro. Podrobnější informace se bude možné dozvědět také na webu, sociálních sítích DP, v informačních střediscích DP nebo na telefonické infolince DP.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup