Dopravní omezení:
Části kolejové křižovatky Tylovo náměstí od zastávky Bruselská směr Štěpánská a od zastávky Náměstí Míru směr Bruselská: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:
Dotčené linky
6, 13, 96

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v noci z pondělí 19. července 2021 (od 22.10 hodin) na úterý 20. července 2021 (do 4.40 hodin) k přerušení provozu tramvají v části kolejové křižovatky Tylovo náměstí od zastávky Bruselská směr Štěpánská a od zastávky Náměstí Míru směr Bruselská (pouze v uvedených směrech).

Změny tras tramvajových linek (v uvedeném směru)

  • Linky číslo 6 a 96 jsou v úseku Otakarova – Karlovo náměstí odkloněny přes zastávky Svatoplukova, Ostrčilovo náměstí, Albertov a Botanická zahrada
  • Linka číslo 13 je v úseku Čechovo náměstí – Náměstí Bratří Synků odkloněna přes zastávky Bohemians, Nádraží Vršovice a Otakarova
  • Linka číslo 91 je ve směru od Divoké Šárky ze zastávky I. P. Pavlova vedena jednosměrným objezdem přes zastávky Pod Karlovem, Nuselské schody, Otakarova, Nádraží Vršovice, Čechovo náměstí (výstup a nástup v Minské ulici), Vršovické náměstí, Jana Masaryka a Náměstí Míru.

Náhradní doprava

V nočním provozu je, v uvedeném směru, zavedena náhradní autobusová doprava X96 v trase Otakarova – Bruselská – I. P. Pavlova – Karlovo náměstí.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.