Dopravní omezení:
U Starého mlýna: dočasná změna trasy a zastávek autobusů

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
906

Popis události

Z důvodu budování vodovodní a kanalizační přípojky dochází od zahájení nočního provozu z úterý 12. září 2023 na středu 13. září 2023 a dále do odvolání, k dočasné změně trasy a zastávek autobusů.

  • Ve směru Nedvězí je linka vedena do zastávky K Pitkovičkám beze změny a dále K Dálnici, Lnářská, U Starého mlýna a dále po své trase.
  • Ve směru Skalka je linka vedena do zastávky K Lipanům v Benicích beze změny a dále Květnového povstání, U Strého mlýna, Lnářská, K Dálnici a dále po své trase.
  • V obou směrech se ruší zastávky Ke Kříži, Nové náměstí a U Mlejna.
  • V obou směrech se mezi zastávkami K Pitkovičkám a K Lipanům zřizuje zastávka Rájecká v ulici Lnářské, ve stálých zastávkách linky číslo 228.
  • V obou směrech se mezi zastávkami K Pitkovičkám a K Lipanům zřizuje zastávka Lnářská v ulici K Dálnici, ve stálých zastávkách linky číslo 228.

Poznámka: spoj s odjezdem 23.58 hodin ze zastávky Nové náměstí směr Skalka jede v pravidelné trase přes zastváku Ke Kříži.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup