Dopravní omezení:
Senovážné náměstí - Masarykovo nádraží (v uvedeném směru): krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
91, 92, 94, 96 X91

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 28. srpna 2023 od 0.15 hodin do 4.55 hodin ke krátkodobému přerušení provozu tramvají v úseku Senovážné náměstí – Masarykovo nádraží (v uvedeném směru).

Změny tras tramvajových linek (v uvedeném směru)

  • Linky číslo 91, 94 a 96 jsou v úseku Lazarská (ve Spálené ulici) – Strossmayerovo náměstí odkloněny přes zastávky Národní třída, Národní divadlo, Staroměstská a Čechův most.
  • Linka číslo 92 je v úseku Lazarská (ve Spálené ulici) – Bílá labuť odkloněna přes zastávky Národní třída, Národní divadlo, Staroměstská, Čechův most, Dlouhá třída a Náměstí Republiky.

Náhradní doprava

V trase Lazarská – Vodičkova – Václavské náměstí – Jindřišská – Masarykovo nádraží – Náměstí Republiky – Dlouhá třída – Strossmayerovo náměstí je, pouze v uvedeném směru, zavedena náhradní autobusová doprava X91.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup