Dopravní omezení:
Divoká Šárka: dočasná změna trasy a zastávek autobusů

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
108, 191, 910

Popis události

Z důvodu dokončení stavebních prací (úprava povrchu tramvajové tratě ve Vlastině ulici v úseku Ke Džbánu – Evropská) dochází od zahájení nočního provozu z úterý 7. května 2024 na středu 8. května 2024 do ukončení nočního provozu z neděle 12. května 2024 na pondělí 13. května 2024 k dočasné změně trasy a zastávek pro linky autobusů.

Opatření pro linku číslo 108

Ve směru Dejvická se přemisťuje zastávka Divoká Šárka, a to v ulici Evropské z tramvajové tratě na komunikaci, 25 metrů proti směru jízdy, před křižovatku s ulicí Špotzovou.

Opatření pro linky číslo 191 a 910

  • Ve směr Na Knížecí, respektive Na Beránku jsou linky vedeny do zastávky Vlastina a dále ulicí Vlastina po své trase, následně ulicemi Litovická, Evropská, Libocká a dále po své trase.
  • Ve směr Na Knížecí, respektive Na Beránku se přemisťuje zastávka Divoká Šárka, a to v ulici Evropské z tramvajové tratě na komunikaci, 25 metrů proti směru jízdy, před křižovatku s ulicí Špotzovou, společně s linkou číslo 108.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup