Dopravní omezení:
Část trati v ulici Na Poříčí, v oblasti zastávky Bílá labuť: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
3, 8, 14

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází neděli 18. června 2023 od 8.00 hodin do 16.00 hodin ke krátkodobému přerušení provozu tramvají v části ulice Na Poříčí, v oblasti zastávky Bílá labuť.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 3 je v úseku Florenc – Masarykovo nádraží odkloněna přes zastávky Těšnov, Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu), Strossmayerovo náměstí, Dlouhá třída a Náměstí Republiky.
  • Linka číslo 8 je v úseku Florenc – Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Těšnov a Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu).
  • Linka číslo 14 je v úseku Vltavská – Masarykovo nádraží odkloněna přes zastávky Strossmayerovo náměstí, Dlouhá třída a Náměstí Republiky.

Změny v zastávkách tramvají

Zřizuje se zastávka Vltavská v obou směrech na předmostí Hlávkova mostu.

Náhradní doprava

Náhradní doprava není zavedena (v úseku Florenc – Náměstí Republiky lze využít linku B metra nebo autobusovou linku číslo 207).

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Dokumenty ke stažení

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup