Dopravní omezení:
Zelená: dočasná změna trasy a zastávek autobusů

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek

Dotčené linky
108, 131, 907

Popis události

Z důvodu pokládky finálního povrchu v křižovatce Zelená x Kolejní x Zemědělská dochází od čtvrtka 18. srpna 2022 (od zahájení denního provozu) do ukončení nočního provozu z pondělí 22. srpna 2022 na úterý 23. srpna 2022 k dočasné změně trasy a zastávek pro linky číslo 108, 131 a 907.

Opatření pro linku číslo 108

  • Ve směru Sídliště na Dědině je linka vedena do zastávky Zelená po pravidelné trase a následně ulicemi Jugoslávských partyzánů, Velfíkova, Studentská a dále po stávající pravidelné trase.
  • Ve směru Sídliště na Dědině se ruší zastávka Studentský dům v ulici Kolejní.

Opatření pro linky číslo 131 a 907

  • Ve směru Hradčanská jsou linky vedeny do zastávky Juliska po pravidelných trasách trasách a následně ulicemi Na Šťáhlavce, Na Santince, Bechyňova, Kolejní, Zelená a dále po pravidelných trasách (stávající stav).
  • Ve směru Bořislavka jsou linky vedeny do zastávky do zastávky Zelená po pravidelných trasách a následně ulicemi Zelená, Jugoslávských partyzánů, Velfíkova, Flemingovo náměstí, Bechyňova, Na Šťáhlavce a dále po pravidelných trasách.
  • Ve směru Hradčanská se přemisťuje zastávka Na Santince, a to z ulice Zelené do ulice Bechyňovy, 15 metrů za křižovatku s ulicí Bílou, k provizornímu nástupišti.
  • Ve směru Bořislavka se přemisťuje zastávka Na Santince, a to z ulice Zelené do ulice Bechyňovy, k provizornímu nástupišti v úrovni protilehlé ulice Bílé.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Otevřít popup