Nacházíte se v sekci: Úvod » Zábava a volný čas » Nostalgická linka č. 91
 

Nostalgická linka č. 91

Ze střešovické vozovny vyjíždějí o víkendech od dubna do listopadu historické soupravy tramvají na svou pravidelnou trať centrem města na nostalgické lince číslo 91.

 

Nostalgická tramvajová linka 91

Linka je v provozu od 25. března do 17. listopadu 2016 o sobotách, nedělích a svátcích od 12.00 přibližně do 17.35 hodin.

Pro rok 2016 vede její trasa: Vozovna Střešovice – Brusnice – Pražský hrad – Královský letohrádek – Malostranská – Malostranské náměstí – Hellichova – Újezd – Národní divadlo – Národní třída – Lazarská – Vodičkova – Václavské náměstí – Jindřišská – Masarykovo nádraží – Náměstí republiky – Dlouhá třída – Nábřeží Kapitána Jaroše – Strossmayerovo náměstí – Veletržní – Výstaviště Holešovice.

Trasa nostalgické linky číslo 91 však může být ovlivněna výlukovými opatřeními.

Jízdné na nostalgické lince je pro dospělé 35 Kč, pro děti do 15 let, kočárek s dítětem, ZTP a důchodce nad 70 let činí 20 Kč.

 

 

Logo TripAdvisor

Jízdní řád

Vozovna Střešovice – Výstaviště Holešovice (smyčka)
Vozovna Střešovice 12.02 13.02 14.02 15.02 16.02 17.02
Pražský hrad 12.05 13.05 14.05 15.05 16.05 17.05
Malostranská -M- 12.10 13.10 14.10 15.10 16.10 17.10
Národní divadlo 12.18 13.18 14.18 15.18 16.18 17.18
Václavské náměstí 12.24 13.24 14.24 15.24 16.24 17.24
Masarykovo nádraží -M- 12.28 13.28 14.28 15.28 16.28 17.28
Náměstí republiky -M- 12.30 13.30 14.30 15.30 16.30 17.30
Strossmayerovo náměstí 12.34 13.34 14.34 15.34 16.34 17.34
Výstaviště Holešovice (smyčka) 12.37 13.37 14.37 15.37 16.37  
Výstaviště Holešovice (smyčka) – Vozovna Střešovice
Výstaviště Holešovice (smyčka) 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00
Strossmayerovo náměstí 13.02 14.02 15.02 16.02 17.02
Náměstí Republiky -M- 13.07 14.07 15.07 16.07 17.07
Masarykovo nádraží -M- 13.09 14.09 15.09 16.09 17.09
Václavské náměstí 13.13 14.13 15.13 16.13 17.13
Národní divadlo 13.18 14.18 15.18 16.18 17.18
Malostranská -M- 13.26 14.26 15.26 16.26 17.26
Pražský hrad 13.31 14.31 15.31 16.31 17.31
Vozovna Střešovice 13.34 14.34 15.34 16.34 17.34

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost zajišťuje v průběhu celého roku v plném rozsahu vyhlídkové a okružní jízdy historickými tramvajemi. Zájemci si mohou pro skupiny či při zvláštních příležitostech pronajmout historické tramvaje. Více o pronájmu naleznete zde.

 

Přejít na navigaci


 


 

Přihlášení | Registrace