Nacházíte se v sekci: Úvod » Zábava a volný čas » Nostalgická linka č. 91
 

Nostalgická linka č. 91

Ze střešovické vozovny vyjíždějí o víkendech od dubna do listopadu historické soupravy tramvají na svou pravidelnou trať centrem města na nostalgické lince číslo 91.

 

Nostalgická tramvajová linka 91

Linka je v provozu od 25. března do 17. listopadu 2016 o sobotách, nedělích a svátcích od 12.00 přibližně do 17.35 hodin.

Pro rok 2016 vede její trasa: Vozovna Střešovice – Brusnice – Pražský hrad – Královský letohrádek – Malostranská – Malostranské náměstí – Hellichova – Újezd – Národní divadlo – Národní třída – Lazarská – Vodičkova – Václavské náměstí – Jindřišská – Masarykovo nádraží – Náměstí republiky – Dlouhá třída – Nábřeží Kapitána Jaroše – Strossmayerovo náměstí – Veletržní – Výstaviště Holešovice.

Trasa nostalgické linky číslo 91 však může být ovlivněna výlukovými opatřeními.

Jízdné na nostalgické lince je pro dospělé 35 Kč, pro děti do 15 let, kočárek s dítětem, ZTP a důchodce nad 70 let činí 20 Kč.

 

 

Logo TripAdvisor

Jízdní řád

Vozovna Střešovice – Výstaviště Holešovice (smyčka)
Vozovna Střešovice 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00
Pražský hrad 12.03 13.03 14.03 15.03 16.03 17.03
Malostranská -M- 12.08 13.08 14.08 15.08 16.08 17.08
Národní divadlo 12.16 13.16 14.16 15.16 16.16 17.16
Václavské náměstí 12.22 13.22 14.22 15.22 16.22 17.22
Masarykovo nádraží -M- 12.26 13.26 14.26 15.26 16.26 17.26
Náměstí republiky -M- 12.28 13.28 14.28 15.28 16.28 17.28
Strossmayerovo náměstí 12.32 13.32 14.32 15.32 16.32 17.32
Výstaviště Holešovice (smyčka) 12.35 13.35 14.35 15.35 16.35  
Výstaviště Holešovice (smyčka) – Vozovna Střešovice
Výstaviště Holešovice (smyčka) 13.01 14.01 15.01 16.01 17.01
Strossmayerovo náměstí 13.03 14.03 15.03 16.03 17.03
Náměstí Republiky -M- 13.08 14.08 15.08 16.08 17.08
Masarykovo nádraží -M- 13.10 14.10 15.10 16.10 17.10
Václavské náměstí 13.14 14.14 15.14 16.14 17.14
Národní divadlo 13.19 14.19 15.19 16.19 17.19
Malostranská -M- 13.27 14.27 15.27 16.27 17.27
Pražský hrad 13.32 14.32 15.32 16.32 17.32
Vozovna Střešovice 13.35 14.35 15.35 16.35 17.35

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost zajišťuje v průběhu celého roku v plném rozsahu vyhlídkové a okružní jízdy historickými tramvajemi. Zájemci si mohou pro skupiny či při zvláštních příležitostech pronajmout historické tramvaje. Více o pronájmu naleznete zde.

 

Přejít na navigaci


 


 

Přihlášení | Registrace