Nacházíte se v sekci: Úvod » Kontakty » Kontaktní formulář
 

Kontakty

Vážení klienti, nacházíte se na stránce kontaktních formulářů, které slouží k  rychlému vyřízení Vašich podnětů. Díky Vám můžeme stále zlepšovat své služby.

Dříve, než začnete vyplňovat některý z formulářů, podívejte se prosím na stránku nejčastějších dotazů. Je možné, že  odpověď naleznete právě na této stránce. V opačném případě rádi přijmeme Vaše podání a budeme se jím zabývat.

Prosíme, věnujte pozornost výběru charakteristiky Vašeho podnětu. Upozorňujeme, že doba na odpověď na Váš podnět může být až 30 dní. Je také nutné, abyste ve formuláři vyplnili všechny povinné údaje. Po vyplnění povinných položek formuláře a jeho odeslání obdržíte na Vámi zadanou e-mailovou adresu odkaz pro jeho potvrzení. Potvrzení (autorizaci) je nutné učinit do 24 hodin od doby zaslání podání. Upozorňujeme, že bez této autorizace nebude na podání reagováno.

Současně upozorňujeme na to, že podání anonymní (tj. bez uvedení jména a příjmení), podání která obsahují vulgární či urážlivé výrazy, jsou činěna opakovaně, polemizují s předchozí poskytnutou odpovědí z důvodu neodůvodněné nespokojenosti s vyřízením dotazu nebo směřují k poskytnutí informací, které nelze podle právních předpisů poskytnout (např. osobní údaje),  případně jsou nesrozumitelná, nemohou být prošetřována a budou proto odložena.

Děkujeme za pochopení.

Podnět

V rámci zvyšování kvality služeb přivítáme Vaše podněty k pražské městské hromadné dopravě zajišťované Dopravním podnikem hlavního města Prahy. Podnětem rozumíme podání fyzických nebo právnických osob, které má povahu návrhu na zlepšení nebo upozornění na nedostatky v naší činnosti a službách.

Dotaz

Vyplněním formuláře Dotaz je možné získat informace o nejrůznějších oblastech souvisejících s městskou hromadnou dopravou, provozovanou Dopravním podnikem hlavního města Prahy, akciovou společností . Část formulářů je směrovaná přímo na smluvní společnosti, které jednotlivé činnosti zajišťují.


E-shop

V této sekci nám můžete sdělit či se dotázat na vše, co se týká nákupu jízdních dokladů prostřednictvím e-shopu – například registrace, slev, stavu Vaší objednávky či plateb.

Ztráty a nálezy

Pokud ve vozidle MHD ztratíte či zapomenete své osobní věci, můžete nastalou situaci řešit několika způsoby:
V případě ztráty v tramvaji či autobusu mohou cestující bezprostředně volat na informační linku 296 19 18 17, kde se po získání podrobnějších informací pracovník linky spojí s dispečerským pracovištěm, které informuje řidiče konkrétní linky.
Pokud je věc dohledána, cestujícímu je sděleno, kdy a kde si může ztracenou věc vyzvednout.
Pokud cestující ztrátu nahlásí později, pracovník informační linky mu sdělí telefonní číslo na garáž, či vozovnu, kde se nachází vůz, ve kterém byla věc ztracena.
Všechny nevyzvednuté ztráty a nálezy se pak jednou týdně, a to vždy ve čtvrtek, sváží do kanceláře ztrát a nálezů:

Ztráty a nálezy
Karolíny Světlé 5,
110 00 Praha 1
tel.: +420 224 235 085


Pochvala

Setkali jste se nejen s profesionálním přístupem zaměstnance Dopravního podniku hlavního města Prahy, akciové společnosti, ale také s mimořádnou vstřícností či ochotou? Prosíme podělte se s námi o takové poznatky.Přejít na navigaci


 
  • Řidiči
  • elektronicka jizdenka
  • E-shop
  • Nemovity majetek
  • Doprava bez bariér
  • Moje spojení
  • Pracovní příležitosti
  • Parkuj v klidu
  • EUfondy


 

Přihlášení | Registrace