Dopravní omezení:
Palmovka - Ke Stírce: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Platnost

Ukončeno
Poslední aktualizace:

Typ události: Změna trasy a zastávek, Ostatní

Dotčené linky
3, 30, 95

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází od soboty 31. července 2021 (přibližně 4.30 hodin) do neděle 1. srpna 2021 (18.00 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Palmovka – Ke Stírce.

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 3 je ve směru z centra ze zastávky Palmovka odkloněna přes zastávky Balabenka a Multiaréna Praha do zastávky Nádraží Libeň.
  • Linka číslo 30 je v úseku Palmovka – Ke Stírce odkloněna přes zastávky Libeňský most, Maniny, Ortenovo náměstí, Nádraží Holešovice, Trojská a Hercovka.
  • Linka číslo 95 je ve směru z centra ukončena na Palmovce (výstupní zastávka v Sokolovské ulici, nástupní zastávka v ulici Na Žertvách).

Náhradní doprava

  • V denním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava X3 v trase Palmovka – Bulovka – Ke Stírce – Kobylisy.
  • V nočním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava X90 v trase Palmovka – Bulovka – Ke Stírce – Kobylisy – Vozovna Kobylisy.

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.